✨ פתוחים גם בשבת | Также работаем в субботу ✨
משתלת אזור

משתלת האם - סולושתיל​

משתלת "סולו שתיל" שבמושב שחר בבעלות משפחת יצחק סולומון, קיימת משנת 1982. זוהי חברה משפחתית, אשר ידעה לשלב עם הזמן את דור ההמשך בתפעול ובניהול המשתלה. היום מנהלים את החברה עמית וערן, בניו של יצחק סולומון. "סולו שתיל" היא חברה העוסקת בגידול סחלבים וצמחי בית, לשיווק בישראל ובחו"ל. החברה מתפעלת 35 דונם של חממות מאובזרות היטב בכל המערכות, שתפקידן לאפשר בקרת אקלים מרבית. תחום התמחותה המרכזי הוא גידול סחלבים, ענף שגדל והתפתח בהצלחה רבה מאז שנת 2004.​

המשתלה גדלה והצליחה במהלך השנים וכיום היא מעסיקה כ- 50 עובדים במספר תחומי שתלנות וגידול. התחום המשמעותי הוא גידול הסחלבים הפורחים למכירה בישראל ולחו"ל. כיום, אנו המשתלה המובילה בארץ בגידול סחלבים. "סולו שתיל" מתמחה בשני מוצרים עיקריים בתחום הסחלבים: דנדרוביום ופלנופסיס. תחום נוסף בו מתמחה "סולו שתיל" הוא שתלנות ורדים, תחום אשר בעבר היה הענף המרכזי שלה והניב הצלחה רבה בארץ ובחו"ל.

בשנת 2001 הועבר ייצור שתילי הוורדים לקניה שבאפריקה, שם הוקמה חברה בשם "סולו פלנט קניה". הניסיון והידע העצומים שצברו אנשי החברה בשתלנות ורדים באים לידי ביטוי בהצלחת המשתלה שבקניה, אשר מייצרת כ- 7 מיליון שתילי ורדים בשנה לשוק האפריקאי המתפתח.

במקביל לגידול סחלבים וורדים אנו מגדלים גם צמחי בית שונים ומטרתנו להמשיך ולהרחיב את סל המוצרים של המשתלה.

מקצועיות, יעילות, אמינות וחדשנות, אלו הם ארבעת עקרונות היסוד של משתלת "סולו שתיל".
אנו שואפים לממש עקרונות אלו בעזרת מעורבות מתמדת, פיקוח והעסקת צוות פיתוח מקצועי ומיומן.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו!

וקבלו 10% הנחה
קבועה בכל רכישה!

"גן עדן לצמחיה ביתית וסחלבים"

את זה אמרו עלינו