✨ פתוחים גם בשבת | Также работаем в субботу ✨
משתלת אזור

הסדרי נגישות במשתלה

אנו במשתלת אזור (להלן: "החברה") פועלים ומקדמים את נושא הנגישות בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.
אנו רואים בלקוחותינו שהם אנשים עם מוגבלות, שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם אנו מספקים כפי שניתן לכלל לקוחותינו, כך שאדם עם מוגבלות יוכל לקבל את השירות באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי הנגשה (במקום, בשירות, במידע ובאינטרנט)
כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגשת המקום, השירות והמידע, לרבות הנגשת אתר האינטרנט שלנו, בנוסף עדכנו נהלים והדרכנו את העובדים שלנו במתן שירות נגיש ואיסור אפליה.

כמו כן ביצענו את ההנגשות הבאות:

כניסה נגישה – בכניסות למקום מתן השירות, הותקנו אמצעי עזר שונים, משטחי אזהרה, שילטי הכוונה ועוד.
כניסה נגישה למתחם השירות, הינה מרחוב דרך השבעה 104, חולון. מפתן הכניסה והדלתות הונגשו כחוק, בכניסה קיים שילוט הכולל מספרי טלפונים (נייח ונייד) לקבלת סיוע בכניסה למקום.
הנגשת השירות – בוצעו התאמות נגישות באזורים המובילים אל מקום מתן השירות, הותקנו שלטי הכוונה, הוראה ואזהרה, לרבות הדבקת מדבקות סימון ואזהרה לאנשים עם מוגבלות בראייה.
עמדת שירות נגישה – בעמדת השירות, קיים שולחן נגיש, לרבות כסאות מותאמים הכוללים משענת ומסעדי יד. בנוסף הותקנו מכשירי עזר לכבדי שמיעה מסוג "לולאת השראה" על מנת לאפשר ללקוחותינו שהם אנשים עם מוגבלות בשמיעה, לשמוע ולהבין את דברי נותן השירות, תוך סינון רעשי רקע והפרעות אקוסטיות.
הנגשת נהלי שירות נגישים – הותאמו נהלי השירות שלנו לרבות סיוע לאנשים עם מוגבלות במילוי טפסים, סיוע בליווי, הכנסת כלבי נחייה למתחם השירות, פטור מתור ועוד.
הדרכות והכשרות – עובדי החברה נותני השירות, הודרכו במתן שירות נגיש ואיסור אפליה.

נגישות באתר האינטרנט
באתר זה בוצעו עבודות הנגשה בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, ואנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לדאוג שיישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות אשר בעזרתן, תוכלו להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובהתאם למגבלותיכם. שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר בקובץ "קוקי" בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת.

לנוחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור "הפעלת נגישות בסיסית" אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות:
Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, iOS9 – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה.
כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע"י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.
שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.
הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור, צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.
שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע"י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על "שלחו משוב" הנמצא בתחתית ממשק הנגישות, תוכלו למלא טופס משוב ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת למעלה.

שונות
כחלק מפעולות ההנגשה, מינתה החברה ממונה נגישות אליו ניתן לפנות בכל שאלה בנושא הנגשת השירות.
יחד עם זאת, במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו' ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל ממונה הנגישות שלנו לפי הפרטים הבאים:
מר סולומון עמית: 03-5568916, דוא"ל: [email protected].

יודגש כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה בה ניתן השירות כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש שוויוני עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.
נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת שנוכל לשפר את השירות ללקוח. תודה, הנהלת החברה.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו!

וקבלו 10% הנחה
קבועה בכל רכישה!

"גן עדן לצמחיה ביתית וסחלבים"

את זה אמרו עלינו